AI-põhine koduhaldus platvorm

Saa vastused oma kodu kohta DoBu juturobotilt. Garantiitööde esitamine arusaadavalt, selge ülevaade tööde progressist. Meeldetuletused sinu kodu hooldustähtaegade osas.

Phone Frame

Mis on DoBu?

DoBu on koduomanikule kinnisvaraarendaja poolt antud AI-põhine koduhaldusplatvorm mis vastab tehnilistele küsimustele sinu kodu kohta, keeruliste juhendite ja aeglaste emailide asemel. Pääsed mõne sõnaga ligi kogu oma kodu dokumentatsioonile. Saad meeldetuletusi ning juhiseid just sinu kodu spetsiifiliste hoolduste osas ning esitada garantiijuhtumeid arusaadavalt läbi meie platvormi ning saad ülevaate nende tööde arengust.

Leia koduinfo mõne sõnaga

Saa kiiresti vastused oma koduga seotud küsimustele. DoBu vastab just spetsiifiliselt sinu kodu informatsiooni põhjal ja toob kodu dokumentidest välja vajaliku.

DoBu Kodu Vestlus

Hoia oma kodu

DoBu tuletab sulle automaatselt meelde ehitaja poolt seadistatud hooldusi, et garantii kehtiks ja kodu väärtus säiliks. Saad iga hoolduse kohta personaliseeritud juhised kuidas neid teostada ning kust varuosi osta.

DoBu Meeldetuletused Eraisik

Ülevaade garantiitöödest

Saa garantiijuturobotilt täpsustavat ja juhtumipõhist infotrmatsiooni garantii kehtivuse kohta. Näed esitatud juhtumite ajajoont ning staatust. Ära mutsetse kas probleemikirjelduse üle, DoBu küsib täpsustavaid küsimusi.

DoBu Garantiivestlus Telefon

Ela murevabalt

Saa selge ülevaade oma kodust. Hoolda kodu õigesti ning hoia selle garantii kehtivust, väärtust ja eluiga.